Відкрив Міжнародну виставку Прем’єр-міністр Словенії Міро Церар, який під час своєї промови охарактеризував діловий захід  як «реальну вітрину підприємництва, інновацій та творчості». Прем’єр-міністр зазначив, що нинішні економічні умови покращуються та Уряд продовжуватиме активно докладати зусиль з метою оптимізації економічного середовища.

MOS 49th

Цільовою аудиторією заходу були представники дипломатичного корпусу, акредитованого в Словенії, бізнес-асоціацій, торговельно-економічних об’єднань та інших ділових кіл з різних країн світу.

MOS 49th

Під час презентацій керівництвом Торгово-промислової палати РС звернуто увагу на зростання ВВП Словенії на 2,3%, що характеризується переважно зростанням словенського експорту, на позитивну динаміку відновлення економічних процесів при здійсненні внутрішньої та зовнішньої діяльності країни.  Зазначені позитивні тенденції в економіці Словенії створюють сприятливе підґрунтя для залучення іноземних інвестицій та активного включення словенських компаній до важливих ланок світових економічних процесів.   

В рамках заходів Посол України М.Бродович провів окрему зустріч з Директором Центру міжнародного співробітництва при ТПП РС Анте Мілевим, під час якої обговорили можливості проведення спільних заходів економічного спрямування з метою активізації торговельно-економічної співпраці між Україною та Словенією.

З метою ознайомлення з можливостями українських товаровиробників  було запрошено представників дипломатичного корпусу, зокрема Послів Албанії, Болгарії та Грузії, відвідати український стенд, який було представлено на Міжнародній виставці торгівлі та бізнесу MOS 49 за сприяння Українсько-словенської спілки підприємців.

ООО УКРТРАНССИГНАЛ на выставке MOS 49th

В рамках виставки представлені підприємства різних напрямків, у тому числі  в галузях металообробки, деревообробки, IT та інноваційних технологій, альтернативної енергетики, опалювальних, охолоджувальних та вентиляційних систем, обладнання для меблевого виробництва, обладнання для саду та дому, оздоблювальних матеріалів та елементів інтер’єру, продуктів харчування, туризму та ін.

На выставке MOS 49th

Необхідно відзначити докладені зусилля Українсько-словенською спілкою підприємців в організації представленості українських підприємств на міжнародному бізнес-заході. Під час міжнародної виставки MOS 49th українські учасники мають можливість провести індивідуальні переговори, презентувати свою продукцію або послуги потенційним партнерам зі Словенії та інших країн.

Стенд Lenenamel